У нацпарку «Синевир» проведуть толоку з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Національний природний парк “Синевир” долучається до всесвітньої кампанії – Міжнародного дня чистих берегів  і протягом тижня проводитиме акцію по прибиранню берегів річок та озер в межах парку із залученням громадськості. До участі в заходах запрошуються всі бажаючі!

Міжнародний день чистих берегів відзначається щороку в треті вихідні вересня. Ініціатива з прибирання берегів заснована ентузіастами з громадської організації «Збереження океану» у 1986 році, як відповідь на звіт, що викривав проблеми спричинені засміченням океанів. За більш ніж 30-ти літній період окремі акції з прибирання узбережжя океану перетворилися на масштабну кампанію. Акція проводиться щорічно в різних країнах світу та сприяє очищенню берегів океанів, річок та озер.

В Україні Міжнародний день чистих берегів щороку викликає більший інтерес громадськості, що підвищує обізнаність у питаннях поводження з відходами, розуміння шкоди, яку наносить сміття природним екосистемам, сприяє очищенню берегів та запобігає засміченню водойм.

clipnews