Замість “офіційної” операторської для відкритої автостоянки в Ужгороді виросла невідома бетонна п’ятиповерхівка (ВІДЕО)

Будівництво будівлі операторської для відкритої автостоянки – саме таку назву має велике будівництво по вулиці Митрака, 10 в Ужгороді згідно даних Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

 

Проте замість операторської протягом останніх місяців виросли аж п’ять поверхів невідомої бетонної конструкції.

Паспорта будівництва на місці не має. Про назву відомо тільки з онлайн-реєстру будівельної діяльності, де і відображається повідомлення про початок будівельних робіт від 22 січня 2020 року.

Будівництво багатоповерхової так званої «операторської» відбувається на двох земельних ділянках. Так каже публічна кадастрова карта. Перша ділянка знаходиться у комунальній власності та призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг. Саме за цією ділянкою і зареєстроване повідомлення про початок будівництва. Згідно інформації Ужгородської міськради, ця земельна ділянка знаходиться в оренді Криванича Валерія Дмитровича, якому і видані містобудівні умови для будівництва будівлі операторської для відкритої автостоянки з гранично допустимою висотністю 3,5 метра та максимально допустимим відсотком забудови 15 %.

Друга земельна ділянка знаходиться у приватній власності Варги Світлани Павлівни для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Містобудівні умови та обмеження для неї не надавалися.

Детальніше – у відеосюжеті журналістів проєкту «ПравдаЄ».

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *