Законодавство, самогон і молоко – про це дискутуватимуть за «круглим столом»

Горбачовський «Сухий закон» зник разом із провальною антиалкогольною кампанією, а от неефективні штрафи за самогоноваріння та купівлю так і залишились ще з часів СРСР.

Тим часом, словацькі, угорські, сербські фруктові та ягідні дистиляти давно вже вийшли за ареал своїх територій та користуються серед численних туристів значним попитом.

До слова, у сусідній Словаччині самогон жителі «женуть» не вдома, а можуть скористатися невеликими заводами-палинчарнями, яких багато у селах.

А що у нас? Недолуге законодавство з мінімальними, неефективними штрафами навіть для покупця, що у свою чергу не перешкоджає виготовленню різних «гаражного розливу» денатуратів з есенціями та барвниками.

І це при тому, що є справжні європейські традиції самогоноваріння на теренах Закарпаття і явище існує у побуті громадян, не зважаючи на обмеження.

Саме тому народні депутати, серед яких закарпатець Анатолій Костюх, подали Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання деяких аспектів самогоноваріння та ринку молока.

Що спільного у самогону та молока? При правильному і відповідальному підході до виробництва і реалізації – їх екологічна чистота та висока якість продукції. До того ж, самогон очищають молоком, готують брагу на молоці, є смачні рецептури алкогольних настоянок на молоці з цитрусовими. А ще у разі прийняття проекту закону виготовлення фізичними особами-підприємцями самогону можуть оподатковувати за спрощеною процедурою – залежно від обсягів виготовлення цими суб’єктами господарювання молочної сировини, що також може позитивно позначитись на поголів’ї ВРХ, яке з 4 мільйонів у 2000-му скоротилось до 1, 967 млн. корів у 2018 році.

Україна та Закарпатська область мають хороший потенціал для нарощення темпів молочної галузі та самогоноваріння. Сприяють цьому крафтові сироварні, ресторації та корчми орієнтованих на туристів. І цей потенціал потрібно підтримати та розвивати.

Саме з цією метою з ініціативи нардепа Михайла Лаби на базі «Першої Закарпатської Палинчарні» 12 лютого відбудеться «круглий стіл» за участі експертів та представників бізнесу. Організатори запрошують до обговорення. Йтиметься про законодавче регулювання процедури виготовлення, розливання та зберігання самогону, що забезпечить якість виготовленого продукту та убезпечить його вживання, проблеми виробників та їх підтримку, аби у підсумку споживач отримав якісний продукт, а держава нові робочі місця і податкові надходження.

Головне пам’ятати, що будь який продукт потрібно вживати в міру. І як кажуть, за ваше здоров’я!

 

За інформацією Слуга Народу – Михайло Лаба – Округ 70

 

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *