Крос-фіт для всіх: в Ужгороді завядки ініціативі «Слуги Народу» встановлять сучасний крос-фіт бокс

Завдяки ініціативі міського депутата від «Слуги Народу» Ірини Азізян найближчим часом в Ужгороді встановлять надсучасну спортивний майданчик. Ірина не просто депутатка, а ще й завзята спортсменка, тому перша її пропозиція на сесії в міській раді – зведення крос-фіт майданчика. Ідею підтримали більшість колег, ба більше – внесли в фінансування з міського бюджету, виділивши на нього 500 млн.грн. Народна обраниця впевнена: зведення кросфіт-майданчика дасть змогу багатьом місцевим жителям вільно займатися цим популярним видом спорту у зручному місці. Тим більше, це популяризація здорового способу життя за сучасними спортивними методами.

«Крос-фіт бокс – це просто надзвичайна ідея, інновація для нашого міста та області! Мабуть, про відсутність будь-якої можливості для молоді займатись спортом поза межами спортзалів та секцій говорити не треба. У дворах багатоповерхівок, звісно, можна знайти якісь “турніки”, які радше підходять для вибивання килимів, – каже Ірина Азізян. – Орієнтація молоді всіх верств населення на активний спосіб життя – одне з надважливих завдань. Цей комплекс буде доступним для всіх і кожного. Тут зможуть займатися аматори, спортсмени, готуючись до змагань».

Подібні майданчики вже функціонують в Ужгороді, але такого, як крос-фіт бокс – нема. Аби реалізувати проект потрібно чимало сил, часу та коштів, проте за підтримки всіх рівнів органів влади спортивному майданчику – бути. Зараз найголовніше – обрати локацію для майданчика. Після цього підрядники одразу візьмуться за роботу. До кінця 2021 р. спортивна ініціатива буде втілена в реальність.

 

clipnews