Придбали та продали об’єкт нерухомості в одному місяці? Як бути з оподаткуванням

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області роз’яснюють, що відповідно до п. п. 266.3.2 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) база оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру…