На одній з багатолюдних вулиць Ужгорода відбулося зіткнення двох собак – бійцівської і мисливської порід. Вслід за своїми підопічними вступили в конфлікт і їх господарі.
Ужгородці в коментарях до відео резонно зазначають, що вигулювати собак без намордників і повідків не можна.
В Ужгороді собаки ледь не спровокували бійку між їх господарями
В Ужгороді собаки ледь не спровокували бійку між їх господарями.
Опубліковано Трибуна Вівторок, 12 листопада 2019 р.
