В Ужанському нацпарку розповіли про корупційний підряд екозахисника Валентина Волошина

Ужанський національний природний парк інформує, що кампанію з дискредитації установи координує колишній замдиректора Валентин Волошин, якого звільнили з посади у зв’язку з порушенням проти нього кримінального провадження. Чим важлива ця інформація? Тим, що Валентин Волошин проторував доріжку до владних кабінетів Закарпатської ОДА і намагається вішати локшину на вуха навіть очільнику області Ігору Бондаренку. Такі експерти з освоєння міжнародних грантів можуть легко “підставити” голову ОДА під кримінал.

Валентин Волошин працював в Ужанському парку заступником директора. На роботу приходив тільки в день виплати зарплати. В 2012 році звільнений з парку у зв’язку з порушенням проти нього кримінального провадження. Виявилось, що Волошин працюючи на посаді заступника директора, отримуючи зарплату з коштів платників податків, 80 % робочого часу перебував закордоном. Якщо Волошина бачили в парку не часто то його дружину набагато частіше.

Зразу після призначення заступником директора Ужанського парку Волошин організовує сімейний підряд на єдиній на той час стаціонарній рекреаційній зоні в парку в Ново-Стужицькому відділенні. Дружина Волошина укладає договір з парком про проведення дитячих таборів на базі парку займаючи весь високий сезон. А вартість яка? 945 грн. за двотижневе проживання 20 дітей. В той час коли вартість одного ліжкомісця в парку коштує 30 грн. арифметика проста, навіть при 10 % знижці, яку надають подібні заклади у високий сезон парк втрачав за зміну більше 6000 грн. і це тільки на проживанні.

Ось тобі і експерт з розвитку туризму, профнепридатність якого доведено тим, що за 7 років після звільнення з парку так і не знайшов собі роботу.

 

Після звільнення Валентин Волошин став професійним активістом. Нижче подаємо цитату про революційну діяльність Валентина Волошина з видання “ВЗП”:

Ще один цікавий «фрукт», який дозрів на революційному грунті – це такий собі Валентин Волошин, професійний фейсбучний крикун, якого зараз пробують інтегрувати в революційний рух деякі майбутні кандидати на мерське крісло.

Основний напрямок цього «дєятєля» – отримання грантів від міжнародних неурядових організацій та «успішне освоєння» грошей для власних потреб.

В колі закарпатських «гранітоїдів» розказують «хохму», як цей вічно неохайний на вигляд «активіст» Народної ради Ужгорода колись «кинув» на 7 000 євро свого колегу за спільним проектом – іншого «грантоїда» та на сьогоднішній день теж члена Народної ради Ужгорода Павла Чучку.

У публікації “Кримінальні клани намагаються прибрати до рук Ужанський національний парк”

повідомляється:

Валентин Волошин прийшов в Ужанський парк в 2007 році. Вірніше приїхав на електричці. Не багато – не мало його одразу було призначено на місце заступника директора Ужанського парку. Дивно? Беручи до уваги, що Волошин раніше ніколи не працював у цій сфері. Хороші аферистичні дані дуже швидко допомогли Валентину Волошину з громадського транспорту пересісти на популярну іномарку та придбати собі недешевий будинок в центрі м.Ужгород. Європейські грантові проекти один за одним «відмивались» Волошиним і К. Прикриваючись Ужанським національним природним парком, Волошин щедро ділився з колишнім директором парку Копачем В.О. та навіть підкидував деякі грантові проекти громадському благодійному фонду екологічного та туристичного розвитку «Ужанська Долина», який очолює екс-начальник відділу рекреації Ужанського НПП та дружина Копача, Копач Ольга.

Численні закордонні делегації Волошин приводив на екскурсії до Ужанського парку показуючи їм, що за їх фінансування тут збудували альтанку, а тут створили екологічний маршрут , а тут відремонтували наметове містечко, хоча насправді всі ці роботи здійснювались працівниками парку за державні кошти. Але кому це тоді було цікаво? Красномовний Валентин Волошин так цікаво розповідав, а слухняний персонал парку під керівництвом Копача В.О., боячись втратити роботу мовчки посміхався та підігрував.

Хороша схема по відмиванню коштів напрацьовувалась роками. Хоча не все так гладко складалось. Не витерпівши знущань зі сторони керівництва парку (Копача В.О., Волошина В.М.),в 2012 році окрема частина працівників парку звернулась до прокуратури зі скаргою на Волошина В.М., який в робочий час вирішує свої особисті питання, частенько їздить за кордон та прикриваючись парком разом з Копачем В.О. розкрадає грантові кошти. Коли працівників парку для підтвердження викладеного в заяві викликали до прокуратури всі вони як один були запрошені на «килим» до тодішнього директора парку Копача В.О. Використовуючи адмінресурс Копач В.О. всім пояснив, що якщо вони не відмовляться від своїх підписів то їх чекають неабиякі проблеми і 100 % звільнення з роботи. Не хотілось Копачу втрачати такого хорошого «менеджера» по відмиванню коштів. Але прокуратура таки порушила кримінальну справу в якій Волошина було визнано винним. Та Копач В.О. не спішив звільняти Волошина, адже вони тільки-но закріпились на «буратіновському полі чудес», а довірливі закордонні організації даючи кошти на розвиток туризму, збереження навколишнього природного середовища, розвиток Ужанського парку навіть не підозрюють, що ці кошти щільно осідають в кишенях Василя Олексійовича Копача та Валентина Мироновича Волошина.

Валентина Волошина через розкрадання коштів було звільнено з посади заступника директора Ужанського національного природного парку в 2012 році. Не допомогла і служба в «Партії регіонів» і активна підтримка на виборах «ПР» та кандидата в президенти Януковича В.Ф.. Адже нікому не секрет, що штаб партії регіонів у Великоберезнянському районі знаходився в офісі Ужанського НПП а бувший директор Копач В. був його начальником і депутатом від партії регіонів у В.Березнянській райраді. Заступником у Копача В. по підкупу виборців працював Валентин Волошин. До речі, це врятувало Волошина В. від в’язниці – бувший губернатор при Януковичі Ледида О. відреагувавши на прохання «куратора» Березнянщини Канюка В.М. (кримінальне прізвисько «Файта») дав вказівку в прокуратуру не «садити» Волошина В. От і до сьогодні Валентин Волошин у «регіоналів» на крючку.

Тому до інформації поширюваної на ресурсах Валентина Волошина необхідно ставитися з осторогою.

 

clipnews