Колишній тубдиспансер — Центр легеневих хвороб Ужгорода — почав приймати сьогодні пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Про це повідомив директор Василь Скрип. Це 4-й медичний заклад міста, куди направляють хворих на СOVID-19.
Закарпатські новини з відеокліпами