Виборчий Ужгород: телефонний тероризм Чучки і газетна навала Щадея-Андріїва (фото, відео)

До місцевих виборів лишилось всього декілька днів, але пристрасті не вщухають.

Поки одні починають здирати десятки своїх дорогих біл-бордів, інші вирішили засипати Ужгород агітаційно-бойовими «газетами» та листівками, як правило без жодних вихідних даних, чим власне порушують виборче законодавство. І підіймають вереск, коли на це реагують правоохоронні органи. Безперечним лідером порушень тут є Щадей, який поховавши на «політичному цвинтарі» свої газетки «Місцевий час» та «Місто життя», цьогоріч засипає ужгородців тисячними тиражами «УжСіті» із низькосортною «чорнухою» на опонентів та накрученою соціологією на свою підтримку, чим психологічно намагається маніпулювати виборцями.

ТОП-запитань від громади Ужгорода до Віктора Щадея. Чи відповість кандидат на мерське крісло?

22 жовтня, стали свідками, роздачі газети «УжСіті» Щадея, у тому числі агітаторами іншого кандидата у мери – Павла Чучки.

І якщо багато ужгородців, проходячи проспектом Свободи, ввічливо відмовлялись від «чтива», було чимало і тих, хто відправляв «газети» до сміттєвих урн ще до прочитання. Ось це справжній рейтинг підтримки Чучки-Щадея.

На цьому їх політична пропаганда не вичерпалась. Відзначився Чучка ще й телефонним тероризмом. На телефони ужгородців почали масово надходити дзвінки зі стаціонарного номеру із закликом голосувати за нього. Про це містяни скаржаться у групах на Facebook.

Tania Yuryk: «Хто знає Павла Чучку особисто? Будьте добрі, передайте йому що я не зможу за нього проголосувати, бо живу в ОТГ. А то він мені сьогодні дзвонив на мій особистий мобільний номер і говорив який він молодичинка і щоб я за нього голосувала, а я сама не місцева. До речі, поясніть хтось звідки в них мій номер? Відчула себе дуже важливою, дякую, але більше так не хочу».

 

Irina Bagai: «Ви не перша кому дзвонив на особистий номер цей пан Чучка, вірніше його записаний спіч і теж задавалась питанням де взяв номер?»

 

Щадей із Чучкою так хочуть залишитися у владі, що забувають у своїх газетах і «телефонограмах» інформувати ужгородців, як вони обидвоє – представники «Батьківщини» голосували за призначення Богдана Андріїва на посаду секретаря міськради, який став в.о. голови. Політична пам’ять вона така коротка. Однак архіви не горять.

Як нинішні кандидати в мери Ужгорода Щадей та Чучка підтримали чинного мера Андріїва

«Революціонер» Щадей зі своєю фракцією «Батьківщина» підтримали кандидатуру «антимайданівця» Андрієва на посаду секретаря ради

Щадей і Чучка забули, як привели до влади у 2010 році мукачівський «ЄЦ», «регіоналів» та Погорєлова, а Щадей посів спершу крісло секретаря, а потім шляхом підпалів автомобілів, залякувань зі сторони мукачівського клану, Щадея всадовили у крісло в.о. мера прикриваючись Революцією. Хоча самі майданівці бачили на цій посаді зовсім не Вітю Щадея.

Забули, як відтягували голоси у Горвата з Ратушняком, чим ледь не протягнули у Верховну Раду екс-регіоналів, проти яких самі ж ніби-то боролись.

 Забули, як з Андріївом «дерибанили» на сесіях землю.

Щадей забув, що будучи хоч і тимчасовим, але головою міста, провалив підготовку до опалювального сезону, він більше переймався своєю виборчою кампанією до Верховної Ради. До слова, як сьогодні, так і п’ять років назад витратив мільйони на вибори, яких у нього не було і нема зараз. Ужгород входив у зиму не підготовленим і з майже пустим бюджетом. До слова, про кошти і бюджет. Після революції економічна ситуація в країні та обласному центрі була нестабільною, і замість того, щоб стати антикризовим менеджером, Вітя Щадей влаштував війну  рекламщикам, які навіть у тих складних умовах наповнювали міську казну мільйонами податків. Він свідомо порушував Закон і навіть не приховував цього.

В.о. міського голови Ужгорода Щадей зізнався в умисному порушенні закону

А від повного краху політичної кар’єри, Щадея врятувала театрально-політична вистава розіграна щодо його відставки.

Критикуючи Андріїва, а точніше піарячи себе на темі реконструкції площі Ш.Петефі, Вітя Щадей забуває поінформувати ужгородців, як вся їх депутатська братія хотіла перетворити частину площі на автомобільний паркінг, причому платний! Забув Щадей, а ми нагадаємо. А зловживанням керівництва «команди» Андріїва і без того тісно займається прокуратура і відкрито ряд кримінальних справ, прокурорам думка Щадея не потрібна.

На площі Ш.Петефі в Ужгороді замість пішохідної зони буде платна парковка

Ужгородці не почують правди від Щадея і не прочитають у його газетах звідки мільйони на передвиборчу кампанію, хто і головне за що його фінансує. Відповіді ніхто не почув на минулих виборах, так і сьогодні Щадей проігнорував пряме запитання журналістів під час телеефіру.

Вибори в Ужгороді: залякування і напади на команду Сергія Ратушняка (відео)

 

І це журналісти навіть не запитали про «схеми» Щадея в унісон з Погорєловим та Андріївом. Але все ж спробуємо поставити ряд запитань:

  • На яких підставах і з якого дива (при недовиконанні бюджету) Ви, пан Щадей, звільнили від оплати за землю завод «ТИСА», викравши тим самим 17 мільйонів гривень?

Віктор Щадей вкрав від бюджету міста Ужгорода 17 000 000 гривень (документи)

  • Викрадення комплексу «Корона» в історичному центрі Ужгорода. Яка роль в.о. мера Ужгорода Щадея при перепродажі історичного комплексу «Корона» за заниженою вартістю та переоформленні окремих її частин – які документи Ви пан Щадей особисто погоджували, чи робили у той час заяви в ЗМІ про незаконність цієї оборудки (якщо можна – то дати посилання на публікації чи відео)?

«Коронна» схема: як ужгородці залишились без реставрованої «Корони» та реконструйованої Театральної

Наступне запитання пов’язане із крадіжкою «Корони» і стосується Щадея-Андріїва. Одна з умов, що мала на меті хоча б формально виправдати недоотримання у бюджет міста мільйонів доларів США, реконструкція площі Театральної за рахунок інвестора. Як Ви пане Щадей уявляєте це, бо комплекс перепродали кілька разів “своїм” і остання вартість комплексу становила всього 1 мільйон гривень!!! От стільки й інвестують у реконструкцію. 

І з якого дива, Ви, пане Андріїв, плануєте реконструювати площу Театральну за кошти міста?!

 

І одне узагальнене запитання з листів наших читачів, до яких приєднується і редакція, адресоване Андріїву та Щадею.

Андріїв має дякувати владі і Богу за внесені зміни до бюджетного та податкового законодавства. Бюджет децентралізовано і податки Ужгорода залишаються у нашому місті. На сьогодні це понад 1,5 мільярдів гривень   

Що конкретно Щадей та Андріїв зробили для Ужгорода? Особливо Андріїв з мільярдними бюджетами.

 

Для порівняння, бюджет у каденцію міського голови Сергія Ратушняка становив орієнтовно 100 мільйонів гривень (у 10 разів менше ніж зараз). Всі надходження Ужгорода забирали на Київ, а звідти повертались мінімальні кошти.

Що вдалося Ратушняку:

Збудовано ужгородську класичну гімназію.

Збудовано пологовий будинок.

Новий транспортний міст на вул. Баб’яка.

Відновлено Боздоський парк.

Оновлені проспект Свободи та Київська набережна, будівля Управління праці та соціального захисту, закладення проспекту Легоцького.

Відмова від аварійних та збиткових систем центрального теплопостачання – встановлення сучасних модульних котелень у комунальних закладах.

Запровадження енергозбереження у комунальних закладах міста (школах, лікарнях, дитсадках) – заміна вікон та дверей.

Розпочато програму ремонту внітрішньоквартальних територій.

Відремонтовано сквери та десятки вулиць.

Список можна продовжувати і продовжувати.

І це робив Сергій Ратушняк з бюджетом міста у 100 мільйонів гривень. Лише уявіть – Андріїв у реконструкцію площі Ш.Петефі вже «закопав» понад 80 мільйонів гривень, а роботи так досі не завершено…

У неділю, 25 жовтня, ми прийдемо на виборчі дільниці. Ми голосуємо не за міського голову чи депутата, а за розвиток. Ужгороду потрібні нові школи, садки, мости, ремонт і запровадження енергозберігаючих технологій в багатоповерхівках, оновлення інженерних мереж та дорожньої інфраструктури. Ужгороду точно не потрібні політичні інтриги та порожні обіцянки!

 

ДО ТЕМИ: Пустий як барабан: коротка біографія та здобутки кандидата у мери Ужгорода Віктора Щадея

clipnews