Форум з питань децентралізації “Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації? відбудеться в Ужгороді

 У четвер, 24 грудня, з 15.00 по 17.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться Форум з питань децентралізації “Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?” Захід присвячений з’ясуванню перспектив децентралізації загалом в Україні та конкретно в Закарпатській області. Наприкінці 2020 року подібні форуми відбуваються в усіх регіонах України та мають на меті чесну розмову про реформу, про проблеми, з якими доводиться стикатись.

 

На Форумі виступлять провідні всеукраїнські експерти у сфері децентралізації та місцевого розвитку, а саме Олександр Солонтай, Олександр Слобожан, Валентина Полтавець, Ольга Омельчук, Володимир Феськов, Олександр Коваль. До розмови планують долучитись сільські, селищні та міські голови в Закарпатській області.

 

До участі запрошуються учасники місцевого самоврядування, депутати та голови, асоціації, активісти громадської та політичної діяльності, всі зацікавлені в реформі децентралізації та розвитку громад. Слово буде надано кожному хто готовий долучитись до розмови за посиланням в ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/85734456800  

 

На Форумі будемо шукати відповіді, що і кому робити, щоб децентралізація була справжньою та ефективною. Підсумки форуму та пропозиції будуть надіслані ключовим особам, які ухвалюють рішення, в тому числі Президенту, Кабінету Міністрів та Верховній Раді України, а також міжнародним організаціям та проектам, які здійснюють супровід та підтримку реформ.

 

Форум відбудеться на онлайн-платформі Zoom та на базі прес-клубу.

Для участі у Форумі запрошуємо зареєструватись: https://forms.gle/hHsQ1hcQVpDu2pgSA Додаткова інформація: 0504112048

 

***

 

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4. Початок о 15.00. Тривалість 2 год.

clipnews