На Закарпатті прокуратура подала позов про стягнення з недобросовісного підрядника майже 800 тис. грн збитків

Закарпатською обласною прокуратурою подано позовну заяву до приватної будівельної компанії про стягнення завищеної вартості виконаних робіт при будівництві школи у с. Кваси Рахівського району. Йдеться про збитки у розмірі 764 730 грн.

Встановлено, що керівник фірми-підрядника незаконно завищував вартість робіт, яку зазначав у відповідній документації. Внаслідок цього товариству було безпідставно виплачено вищевказану суму коштів з обласного бюджету.

Зауважимо, що зазначені обставини були предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України. Наразі воно завершене, а щодо двох обвинувачених осіб – директора приватної будівельної компанії та колишнього керівника одного з управлінь Закарпатської ОДА – триває судовий розгляд.

Водночас прокуратура звернулася з позовом в інтересах держави в особі відділу капітального будівництва Закарпатської ОДА. Вказану заяву скеровано для розгляду до Господарського суду Закарпатської області. Прокурори відстоюватимуть стягнення майже 800 тис. грн збитків в дохід громади краю.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

 

clipnews