На Закарпатті відбувся перший етап змагань із гірськолижного спорту

Відкрита дитяча першість Закарпатської області з гірськолижного спорту та змагання «Eleron Baby Cup 20/21» стартували на Свалявщині (с. Поляна).

 

70 учасників першого етапу змагань «Кубок святого Миколая», який відбувся протягом 17–18 грудня, приїхали на Закарпаття з різних куточків України. Лижники та лижниці змагалися у таких вікових категоріях: 2007–2008 р. н., 2009–2010 р. н., 2011–2012 р. н., 2013 р. н. та ін. Наймолодшій учасниці всього 4 роки.

Сьогодні, напередодні Дня святого Миколая, відбулося нагородження переможців, у якому взяла участь заступниця голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ольга Травіна.

«Дозвольте від імені керівництва облдержадміністрації привітати вас із закінченням першого етапу змагань. Я думаю, що неспроста це – кубок святого Миколая, адже ми всі в очікуванні дива, свят і подарунків.

Вам, спортсмени, я бажаю успішних стартів, перемог, бажаю йти вперед і досягати мети. Вітаю всіх наших гостей, щиро бажаю вам гарно провести час на Закарпатті, повернутися сюди ще не один раз для змагань та відпочинку», – привітала учасників, їхніх тренерів та суддів Ольга Травіна.

Переможців змагань нагородили медалями, грамотами та цінними призами.

Відкрита дитяча першість Закарпатської області з гірськолижного спорту та змагання «Eleron Baby Cup 20/21» відбулися відповідно до всеукраїнських та міжнародних вимог та правил FIS.

ІІ етап змагань стартує з 17 січня і триватиме до 19 січня 2021 р. («Кубок Василя»), ІІІ етап відбудеться протягом 24–26 лютого 2021 р. («Fischer Baby Race»).

Організатори та спонсори змагань: управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатська обласна федерація лижного спорту, ГО «Федерація триатлону та мультиспорту в Закарпатській області та міста Ужгород», Закарпатський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», АЗС «Елерон», компанія «Fischer Україна», гірськолижний курорт «Polianski» та ін.

clipnews