Сучасний ЦНАП запрацював у Полянській сільській раді

Сьогодні,  23 грудня, за участі в/п голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети в  селі Поляна Мукачівського району  урочисто відкрито  Центр надання адміністративних послуг. Тепер жителі громади зможуть отримати  понад 250 послуг,  серед яких – оформлення та видача довідок про зареєстрованих осіб, реєстрація місця проживання особи, реєстрація фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб, реєстрація речових та майнових прав, земельні та архітектурні питання та ін. Усе це в одному місці за простою,  зрозумілою процедурою у найкоротший строки.

В урочистій церемонії відкриття також узяли участь: перший заступник голови ОДА Олег Коцюба, депутати обласної ради – Віктор Русин, Іван Чубирко та Володимир Суботовський, представник Програми «U-LEAD з Європою»  Ігор Брегілевич,  а також  партнери громади та запрошені.

Відкрив урочистості голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький, який розповів про історію втілення ініціативи громади у життя щодо   будівництва ЦНАПу, підписання угоди про партнерство з експертами Програми «U-LEAD з Європою», фінансову допомогу у придбанні обладнання, меблів та навчання фахівців. Наголосив, що,  завдяки децентралізації влади та об’єднанню громад,  постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Зазначалось, що на ці цілі Міністерство соціальної політики України виділило понад 8 млн грн, а Полянська громада – понад 2 млн грн.

Андрій Шекета привітав присутніх від імені голови обласної ради Олексія Петрова, депутатського корпусу та від себе особисто із цією чудовою подією у житті громади.  «Я хочу відзначити три аспекти цієї важливої справи, на які хочеться акцентувати увагу сьогодні. Перше – місцева команда під керівництвом голови, яка змогла провести грандіозну роботу, не зупинилася перед труднощами: коли закрилися одні двері, вона постукала в інші, і їм усе вдалося. Друге – синергія- об’єднання зусиль: місцевого самоврядування, органів державної влади та міжнародних партнерів. Третє – люди, заради яких  докладено максимум зусиль, аби зробити їх життя комфортнішим і зручнішим. Щиро дякую Івану Івановичу за показовий приклад того, що органи місцевого самоврядування мають  потенціал, можливість і силу. Переконаний, що ваша історія успіху надихатиме і керівників інших самоврядних громад», – наголосив Андрій Шекета та привітав громаду  з прийдешніми новорічними святами, побажавши працівникам ЦНАПу успіхів, а жителям Поляни – миру добра і всіляких гараздів життя.

Виступили й інші гості. Відтак, працівники Центру отримали сертифікати про проходження навчання з підвищення кваліфікації за спеціальною тренінговою програмою.

По завершенню церемонії перерізання символічної стрічки керівник Центру Тетяна Татач ознайомила присутніх із умовами, які створено для його  працівників та відвідувачів.

Пресслужба облради

 

clipnews