«Шокує своєю дикістю, варварством, ненавистю», – Зеленський прокоментував жорстокий напад у Парижі на підлітка із Закарпаття

 

Володимир Зеленський: Ще 15 січня у Парижі жорстоко побили нашого хлопця – українця, підлітка. Хто це зробив? Судячи з відео, такі ж підлітки або трохи старші. Десять на одного. У них була арматура, холодна зброя. І в них була мета – вбивати, калічити, нівечити.

Юрій з друзями повертався зі школи, коли на них напали.

Хлопець досі у важкому стані з численними травмами, досі лікарі стараються бути дуже обережними у своїх прогнозах. Але є підстави сподіватися, що він одужає.

Знайти й покарати нападників. Це навіть не просто наша вимога, це питання цивілізованості. У будь-якій країні такий напад заслуговує на жорстку реакцію держави.

Посольство України у Франції залучене до цієї ситуації. Українська держава зробить усе, щоб Юрій та його родина отримали необхідну допомогу, а розслідування – необхідні стимули. Вже маємо жорстку реакцію міністра внутрішніх справ Франції Жеральда Дарманена та мера Парижа Анн Ідальго.

Нападники абсолютно точно повинні опинитися у в’язниці.

 

 

Як вже повідомляли «Новини Закарпаття, в Парижі жорстоко побили підлітка з України.

Хлопцеві завдали безліч ударів. Він залишався при свідомості і благав не залишати його помирати. Просив, щоб передали його мамі, щоб вона не хвилювалася. Все це відбувалося в одному з нібито безпечних округів Парижа, поруч з торговим центром “Beaugrenelle”.

Як повідомляє виданню “УСІ” мати постраждалого, її не пускали до сина, оскільки стан підлітка був вкрай важким.

Те, що вони зробили з моїм сином, я нікому не побажаю. Те, що вони зробили з моєю дитиною – просто неможливо уявити. Моє серце розривається. Ми молимося і віримо, що Бог поверне нам Юру. Він завжди був тим хлопчиком, з яким я з самого народження говорила як зі справжнім чоловіком”, – розповіла мати побитого хлопця.

На даний момент Юра знаходиться в реанімації, в комі. Його стан лікарі описують як критичний. В хлопця пробитий череп в декількох місцях, множинні переломи рук, пальців, ребер, ножові поранення, травма очей. Жорстокість людей, які били Юрія, шокувала і саму поліцію Парижа.

Сім’я хлопчика і українська діаспора у Франції просять про допомогу українських громадян, що мають родичів і друзів в Парижі, а саме про репости інформації про напад, так як розшукують свідків даної події. Свідки можуть анонімно надати будь-яку інформацію, навіть саму незначну, так як вона допоможе знайти злочинців.

21 січня, Юрі виповнилось 15 років. Близькі та рідні підлітка звертаються з проханням молитися за нього і будуть вдячні кожному за допомогу.

Повідомляється також, що хлопчик родом з Закарпаття.

 

clipnews