Надзвичайні ситуації на Закарпатті станом на вівторок, 5 січня 2021 року

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 5 січня 2021 року.

Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено виїздів, з яких один – хибний.

Щодо обстановки з пожежами

   усього Загинуло осіб Постраждало осіб Врятовано осіб
Усього дітей усього дітей усього дітей
Впродовж

чергової доби

 –  –  –  –  –  –
Впродовж 2021 року 14 2 1 1 3

Впродовж чергової доби пожеж на території області не зафіксовано

 

Некласифіковані надзвичайні події

04.01.2021 о 14:15 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те що у потічку с. Ганичі, вул. Народна Тячівського району виявлено тіло ймовірного утопленика, мешканця с. Підплеша Тячівського району, 2004 року народження. Для вилучення тіла з води залучалось відділення державного пожежно-рятувального поста смт Дубове.

 

Робота гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Закарпатській області

Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно- та пошуково-рятувальні роботи здійснено 3 виїзди та вихіди у гори, в ході яких врятовано 4 осіб, з яких  надано невідкладну долікарську допомогу. Також 112 туристичних груп (загальною чисельністю 857 осіб) отримали консультації, зареєстровані, або супроводжені туристичними маршрутами.

 

Надання допомоги по запобіганню поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19

За чергову добу, станом на 06:00  5 січня підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області здійснено один виїзд для проведення заходів з дезінфекції (оброблено один об’єкт).

Всього з 21.03.2020 здійснено 3245 виїздів для проведення заходів з дезінфекції (оброблено 2445 об’єктів, 232 автомобіля та 870 км доріг). Здійснено 1094 виїзди для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням. Службовим автобусом ISUZU «Богдан» здійснено 407 перевезень через державний кордон (транспортовано 5605 громадян України).

 

Погодні умови на території Закарпатської області

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 05 січня очікується: хмарно, вночі та вранці на більшій частині території значні дощі, на високогір’ї з мокрим снігом, вдень часом дощ. Вночі та вранці на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі. Подекуди туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-6°, вдень 2-7° тепла, на високогір’ї протягом доби близько 0°.

По м. Ужгород: хмарно, вночі та вранці значний, вдень помірний дощ. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 4-6°, вдень 5-7° тепла.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

 

clipnews