Подробиці конфлікту на гірськолижному комплексі “Красія”: сторони обмінялись звинуваченнями

Позицію мешканців села Вишка щодо інциденту на гірськолижному курорті “Красія” озвучив Іван Сіка:
Шановні друзі, відвідувачі гірськолижного курорту Красія! Ми- жителі села Вишка хочемо повідомити вас про інцидент( так званий), який стався сьогодні/ 09.01.2021року/ на лижній трасі Красія.
Різні ЗМІ, а також користувачі соціальних мереж спекулюють на тему рейдерства, захоплення майна та заволодінням ним.
Насправді, між власниками комплексу Красія та громадою була укладена домовленість, що жителі Вишки матимуть право безкоштовного проїзду на підйомниках за надання Вишківською сільською радою земель запасу у користування .
Проте домовленість порушена.
Ми, мешканці села Вишка, просимо Обласну владу та влади місцевого рівня, втрутитися у виниклу ситуацію та врегулювати правові відносини між громадою Вишки та користувачами землі.
Інформація про про розбійний напад та заволодінням майном
не відповідає дійсності та є спекулятивною.
Раніше пресслужба Головного управління Національної поліції в Закарпатській області повідомила наступне:
9 січня на гірськолижний курорт, що знаходиться у Великоберезнянському районі, прийшла група місцевих жителів. Чоловіки вчинили конфлікт з адміністрацією та блокували роботу гірськолижної траси дерев’яними гілками.
На місці події працювали поліцейські, які забезпечили публічну безпеку та задокументували подію.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 356 Кримінального кодексу України, тобто самоправство.
Всі обставини та причини конфлікту працівники поліції встановлюватимуть вже в рамках кримінального провадження.
❗️Поліцейські наголошують громадянам на необхідності неухильного дотримання чинного законодавства. В будь-яких своїх діях переступати рамки Закону є неприпустимим, і в таких випадках порушників буде притягнуто до відповідальності.
Адміністрація курорту “Красія” також розповсюдтла з цього приводу заяву.
ГЛК “Красія” приносить вибачення за незручності, спричинені розбійним нападом та спробою бандитського захвату з ціллю вимагання.
Сьогодні вдень група молодиків з 40+ осіб вчинила розбійний напад на працівників комплексу та відвідувачів. Впродовж дня “візитери” перешкоджали діяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та навмисне втручалися в роботу комплексу, псуючи обладнання.
Безпосередньо на працівників комплексу та на деяких відвідувачів було здійснено напад, після чого адміністрація викликала правоохоронні органи, однак конфлікт не було вичерпано, а молодиків, які погрожували усім, хто був на їхньому шляху та перекривали трасу, покарано не було.
Сподіваємося на втручання облосного керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та обласної влади.
Такі дії неприпустимі у цивілізованій, демократичній, європейській державі, де за Конституцією найвищою цінністю є життя та здоров’я людини!
clipnews