Голова Закарпатської обласної ради про «тарифне» перекриття траси «Київ-Чоп» у Мукачеві

Олексій ПетровЖодного разу не відмовив у зустрічі із представникам громади. Це моя позиція. Я завжди відкритий до діалогу.

Виходив на усі акції і вів чесну розмову з людьми. Скликав позачергову сесію обласної ради, депутати прийняли звернення до вищих органів державної влади щодо необгрунтованого підняття тарифів на енергоносії, організовував зустрічі активістів із газовиками, надіслав листи у всі організації, які відповідають за тарифоутворення та формують ціну на енергоносії. Підготував проект рішення чергової сесії облради щодо створення ТКК для вивчення витратної частини ціноутворення на послуги з доставки газу.

Я розумію обурення людей і усе, що входить до моєї КОМПЕТЕНЦІЇ я зробив.

Однак, сьогоднішнє перекриття дороги у Мукачеві переконало мене, що для окремих осіб питання тарифів та інших соціально-економічних вимог – це не основне. Власне, як другорядним для них є ті незручності, які вони створюють своїм співгромадянам. І той факт, що прізвище «Петров» вони згадують частіше, аніж слово «тарифи» говорить про чітку політичну вмотивованість їхніх дій.

Коли зі мною по-чесному – я по-чесному відповідаю. Коли на мене чинять тиск, відкрито ображають і порушують закони, аби вгодити своїм політичним замовникам – позитивної відповіді від мене не очікуйте.

Я й надалі готовий до конструктивної розмови, однак мови ультиматуму сприймати не буду.

 

clipnews