Мирослава Білецького призначено першим заступником голови Закарпатської ОДА

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков:
Погодження в Офісі Президента, КМУ, спецперевірка – пройдені, і від сьогодні Мирослав Білецький працює першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації, розпорядження я підписав вчора.
Попереду ДУЖЕ багато проектів, роботи, планів і їх втілення в життя.
Професійність, досвід, людські якості Мирослава – запорука наших успіхів, – зазначив Анатолій Полосков.

 

 

Тим часом, ряд обласних ЗМІ нагадали, що Мирослав Білецький є бізнес-партнером і кумом нардепа від “Довіри”, одного з очільників партії “Рідне Закарпаття” младоолігарха Валерія Лунченка.

ЗМІ лояльні до Лунченка-Білецького позитивно описують факт появи Білецького на високій посаді в ОДА і називають його перспективним політиком, успішним підприємцем та іншими епітетами. Ті ж таки ЗМІ нагадують, що Білецький набрав найбільше голосів на останніх виборах.

ЗМІ, які не лояльні до влади, нагадують, що Білецький має кримінальне минуле і навіть був засуджений за бійку, яка сталася за його молодості у кафе “Шаман” у Великій Копані. Тоді Білецький повертався з друзями із заробітків у Чехії і компанія влаштувала бійку. У справі йшлося і про пошкодження автомобіля, і вимагання грошей, і погрози… газовим балоном.

Суд тоді призначив Білецькому 4 місяці та 12 днів арешту, але той покаявся і суд його виправдав.

Це вже потім Білецький пішов у політику і метався від партії до партії, але завжди був там, де його кум Лунченко. І ось зараз Білецький перший заступник голови ОДА.

clipnews