На Закарпатті поліцейські викрили на корупційному злочині керівника відділу одного з державних підприємств

Слідчі поліції Закарпаття спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури провели затримання начальника сервісного пункту філії УДП «Укрінтеравтосервіс- Закарпаття». Чоловік обгрунтовано підозрюється у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди з представника іноземної фірми-перевізника. У справі розпочате досудове слідство.

 

Сьогодні, 18 лютого слідчі поліції Закарпаття та оперативники обласного управління стратегічних розслідування «на гарячому» затримали керівника сервісного пункту філії Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс» на Закарпатті.

 

Під час досудового розслідування поліцейські оперативним шляхом встановили, що 37-річний посадовець налагодив корупційну схему з незаконного збагачення. Використовуючи власне службове становище, керівник сервісного пункту вимагав та отримав 600 євро неправомірної вигоди від керівника іноземної компанії-автоперевізника. Зазначена сума передбачалася як розрахунок за те, що посадовець не вказуватиме даних про невідповідність інформації щодо вантажу, який прямує на виїзд з України, тій яка зазначена у документах, та пропустить транспортний засіб через пункт пропуску. Йшлося саме про надмірну його вагу.

Однак на моменті передачі коштів, правопорушення було попереджене. Наразі посадовця затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання у порядку статті 208 КПК України.

За фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою слідчими поліції надалі проводиться досудове розслідування.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews