Народний депутат Михайло Лаба з керівництвом Перечинської ОТГ – про успіхи та проблеми громади (фото, відео)

У вівторок, 9 лютого, з робочим візитом Перечинську міську громаду відвідав народний депутат України Михайло Лаба.

За його сприянням було виділено кошти на ремонт даху та заміну підлоги із утепленням в актовому залі Перечинського ліцею. Це приміщення використовується для уроків фізкультури молодших класів та для тренувань з художньої гімнастики. Тепер тут тепло і затишно і діти із великим задоволенням займаються спортом.

Крім цього, спільно з очільником громади Іваном Погоріляком, відвідали Перечинську лікарню, де Михайло Лаба ознайомився із потребами головного медичного закладу Перечинщини.

А ще Іван Погоріляк показав народному депутату, що твориться із будівлями колишнього заводу «Стеатит». 4.5 гектарів землі не приносять жодної копійки для бюджету, бо це підприємство більше семи років не платить земельний податок. Уже є і рішення суду з цього питання, але все марно. З цим жахіттям потрібно щось робити, бо більшість споруд є аварійними і не підлягають відновленню. За наслідками зустрічі буде випрацьовано відповідні заходи.

 

Михайло Лаба: На ремонт залу Перечинського ліцею вдалося залучити 600 тисяч грн. субвенції соціально-економічного розвитку.

Ще 750 тисяч грн. направлено на облаштування дитячого майданчику по вулиці Підгорянки.

Незважаючи на коронакризу, планів на 2021 багато. Лікарня – реконструкція приміщень, фасад у школі, ДНЗ в Зарічеві, в Сімерках, Ворочеві – питань вистачає. Де брати стільки коштів? Питання відкрите! Працюємо над дохідною частиною.

Тим часом, майже у центрі Перечина, наче «Чорнобиль-2», десятки років лежить у руїнах завод «Стеатит» – це просто словами не передати. Потрібно знайти вихід у цих питаннях з таким баластом.

Поряд із цим є ініціативні успішні підприємці Перечина, які  мають декілька гарних ідей у відкритті туристичного бізнесу, крафтової пивоварні та палинчарні й інших напрямків. Є ряд законодавчих ініціатив, направлених на підтримку туристичних «магнітів» і економіки. Успіхів всім нам!

 

 

clipnews