Плата за коаліцію: Кум нардепа Лунченка стане першим заступником голови Закарпатської ОДА

Кум нардепа Валерія Лученка Мирослав Білецький стане першим заступником голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова.

Ще голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков говорив, що його першим заступником стане Мирослав Білецький.

“Мирослав Білецький блискуче пройшов всі співбесіди і кадрову комісію, і отримав погодження від керівництва Офісу Президента на призначення першим заступником! Невдовзі – погодження КМУ і призначення”, – йдеться у дописі Полоскова.

А сьогодні представники уряду підтвердили, що кандидатура Білецького була погоджена на засіданні Кабміну.

Мирослав Білецький є бізнес-партнером і кумом нардепа від “Довіри”, одного з очільників партії “Рідне Закарпаття” младоолігарха Валерія Лунченка.

Як відомо, “Рідне Закарпаття” увійшло в коаліцію з партією влади Слуга Народу. Попередньо “Рідне Закарпаття” хотіло бачити головою облради саме Мирослава Білецького, однак потім були інші домовленості і головою облради став тодішній голова ОДА Олексій Петров.

Тоді ж було дивно, що Слуги Народу щедро роздавали посади своїм партнерам по коаліції, але лише тим, кого потрібно було перетягувати саме підкупом посадами, а головним партнерам – “Рідному Закарпаттю” – не дісталося нічого.

І ось зараз “Рідне Закарпаття” має свого представника в керівництві ОДА.

ЗМІ лояльні до Лунченка-Білецького позитивно описують факт появи Білецького на високій посаді в ОДА і називають його перспективним політиком, успішним підприємцем та іншими епітетами. Ті ж таки ЗМІ нагадують, що Білецький набрав найбільше голосів на останніх виборах.

ЗМІ, які не лояльні до влади, нагадують, що Білецький має кримінальне минуле і навіть був засуджений за бійку, яка сталася за його молодості у кафе “Шаман” у Великій Копані. Тоді Білецький повертався з друзями із заробітків у Чехії і компанія влаштувала бійку. У справі йшлося і про пошкодження автомобіля, і вимагання грошей, і погрози… газовим балоном.

Суд тоді призначив Білецькому 4 місяці та 12 днів арешту, але той покаявся і суд його виправдав.

Це вже потім Білецький пішов у політику і метався від партії до партії, але завжди був там, де його кум Лунченко. І ось зараз Білецький перший заступник голови ОДА і замінив на цій посаді генерала СБУ Олега Коцюбу, вірного соратника вже екс-голови ОДА Олексія Петрова.

Василь Поляк для Prozak.info.

clipnews