Представлено нового керівника ГУНП у Закарпатській області

Начальником призначено полковника поліції Ярослава Колесника, який займав посаду заступника начальника поліції Київської області.

Представлення відбулося за участі першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового та Голови Нацполіції Ігоря Клименка. На заході, крім особового складу, були присутні керівники інших правоохоронних структур Закарпаття та органів місцевого самоврядування.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що у 2021 році перед Міністерством внутрішніх справ України стоять серйозні виклики, серед яких – вдосконалення структури майже всіх взаємодіючих підрозділів МВС, зокрема Національної поліції, а відтак подякував особовому складу за роботу: «Дякую за щоденну роботу кожному, хто виконує завдання для забезпечення правопорядку в регіоні. Адже ця робота формує ступінь довіри громадян».

Аналізуючи результати роботи поліції регіону під керівництвом Олександра Шляховського, Голова Національної поліції України відзначив, що рівень злочинності в області в цілому нижчий, ніж в Україні.

«Перша мета поліції – стати гарантом безпекової ситуації, яка дасть можливість кожному жителю Закарпаття відчувати себе в безпеці. Для цього попереднім начальником Олександром Шляховським зроблено дуже багато», – зауважив Ігор Клименко.

Серед позитивних тенденцій глава Нацполіції відзначив і зменшення кількості таких злочинів, як розбої, угони та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Ігор Клименко зауважив, що завдяки наполегливій праці, а також чіткому розумінню завдань, які стоять перед поліцейськими, вдасться показати ефективні, потужні результати спільної роботи.

Новий керівник поліції Закарпаття Ярослав Колесник зазначив, що очолити поліцію Закарпаття для нього є честю та пообіцяв, що докладатиме всіх зусиль, щоби поліція Закарпаття демонструвала хороші результати роботи.

Олександр Шляховський, який досі очолював обласне управління поліції, подякував особовому складу за роботу та продовжить службу в іншому регіоні України.

clipnews