«Слуга Народу» змінила структуру та укріплює зв’язки з регіонами

На XI з’їзді партії «Слуга Народу» створили нові вищі керівні органи, надали широкі повноваження первинним осередкам та встановили курс на потужний зворотний зв’язок із регіонами.

Після місцевих виборів «Слуга Народу» стала всеукраїнською партією із тисячею фракцій у місцевих радах, які налічують понад 6 тис. депутатів та понад 220 голів рад різного рівня.

Партія планує активно співпрацювати з регіонами та допомагати у розвитку громад по всій країні. Для цього на XI з’їзді у Києві «Слуга Народу» змінила свою структуру та надала широкі повноваження місцевим організаціям і первинним осередкам.

У структурі партії з’явилися нові вищі керівні органи: Політична рада та Національна рада громад. Політична рада розроблятиме тактику і стратегію у взаємодії з експертною спільнотою й громадянським суспільством. А функція Національної ради громад – обговорювати проєкти державних рішень у сфері місцевого самоврядування та регіональну політику.

На регіональному рівні буде створено таку ж структуру керівних органів: Політична рада області та Рада громад області. До неї увійдуть керівники місцевих організацій.

«Така структура дозволить забезпечити максимальну участь членів партії не лише в ухваленні, а й у розробці партійних рішень. А також – формулювати проєкти політичних рішень і обговорювати їхнє ухвалення безпосередньо з депутатами чи міністрами, що дозволить гнучко реагувати на зміни ситуації», – пояснив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Водночас місцеві організації та первинні осередки отримають широкі можливості. Відтепер осередки можуть бути створені на рівні міст, які не є центрами територіальних громад, а також – на рівні сіл, селищ, вулиць, кварталів і навіть будинків.
Регіональні організації зможуть відкликати депутатів місцевих рад за народною ініціативою. Таким чином партія отримає зворотний зв’язок із громадою через партійців на місцях.

 

11-й з’їзд політичної партії «Слуга Народу». Назвав би його визначальним, причому, не лише для майбутнього команди Президента, але й загалом для держави. Є відчуття, що після цілої низки проб і помилок, молоді чесні політики, які прийшли до влади завдяки народній довірі, однак не маючи за плечима значного управлінського досвіду, сьогодні чітко знають як діяти! Підтвердженням цьому є останні жорсткі рішення Президента, – додав Олексій Петров, голова Закарпатської обласної ради.

Відобразилося це і в системних рішеннях з’їзду партії:

  • ⁃ Схвалено Доктрину Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ». яка слугуватиме викладом базових принципів і дорожньою картою дій команди Президента;
  • ⁃ Створено новий вищий керівний орган – Політичну раду партії, яка розроблятиме тактику і стратегію політсили;
  • ⁃ Національна рада громад – тут обговорюватимуть проєкти державних рішень щодо місцевого самоврядування, регіональної політики та її реалізацію;
  • ⁃ Створено молодіжний політичний рух «Зе!Молодіжка», який зарядить партію новою енергією, допоможе «зшити» країну та створить соціальні ліфти для молоді;
  • ⁃ Рух Зе!Жінки, який працюватиме над реалізацією політики рівності чоловіків та жінок, а також збільшення представництва жінок у політиці;

Цитуючи Президента, «з тисяч маленьких змін на місцях складаються глобальні зміни в країні». Із прагненням продовжувати робити маленькі і великі зміни – повертаюся на Закарпаття,- завершив Петров.

Також найближчим часом на регіональних партійних конференціях по всій країні обговорять ухвалену з’їздом Доктрину «Слуги Народу» – стратегічне бачення розвитку країни на основі програми Президента і партії, доопрацьоване з урахуванням досвіду двох років роботи при владі.

Крім того, партія створює умови для тих, хто проявив себе на місцевому рівні – пропонуватиме навчання та отримання досвіду роботи в органах влади. Тож усі, хто прагне змін та переконаний, що від нього залежить майбутнє країни, зможуть скористатися цим механізмом.

 

Раніше Мукачево.Район писав про учасників з’їзду із Закарпаття.

 

clipnews