На Закарпатті вже 45 територіальних громад підключено до програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”

Програмний комплекс „Соціальна громада” спростить доступ громадян до адміністративних послуг соціального характеру. Для оформлення пільг, субсидій та інших державних соціальних допомог жителі будуть звертатись не в районний центр, а в орган місцевого самоврядування,

В області триває процес підключення територіальних громад до програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”. Так, станом на 12 березня до програмного комплексу вже підключено 45 громад і ще 19 громад успішно подали заявку на підключення та очікують на її розгляд та погодження ДП „ІОЦ інсоцполітики”.

Цей програмний комплекс дозволить опрацьовувати документи в електронному вигляді, що скоротить час прийняття рішення вдвічі. Завдяки програмному комплексу „Соціальна громада” створюється „електронна” справа заявника і за один робочий день файл передається до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій. Фахівець самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію, що дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації активно проводиться інформаційно-консультативна робота серед виконавчих органів територіальних громад щодо підключення до Програмного комплексу, здійснюється методичний супровід ТГ, доводяться до відома всі нововведення і зміни у законодавстві, які стосуються надання соціальних послуг в ТГ.

clipnews