Послуги комп’ютерної діагностики вперше стануть доступними для жителів Воловеччини (відео)

Капітальний ремонт приймального відділення Воловецької ЦРЛ уже на фінішній прямій! Відтепер послуги комп’ютерної діагностики вперше стануть доступними і для жителів Воловеччини.

Час від часу в опорній лікарні Воловеччини проводили поточні ремонти, проте роботи такого масштабу тут здійснюють уперше за понад 30 років.

З вересня 2020 року у межах національної програми Президента України “Велике будівництво” у закладі охорони здоров’я модернізують відділення екстреної медичної допомоги.

Внутрішні будівельні роботи вже майже повністю завершені, зараз триває облаштування благоустрою території.

У лікарні очікують на доставку сучасного УЗД апарата, цифрового стаціонарного рентгену та іншого медичного обладнання, закупленого за кошти державного бюджету.

Завдяки потужному 16-зрізовому комп’ютерному томографу, який привезли минулого тижня, у Воловецькій ЦРЛ вперше стануть доступними послуги з діагностики внутрішніх органів і систем“, – наголосив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.

За його словами, невідкладну медичну допомогу в ургентних випадках у закладі надаватимуть не тільки мешканцям Воловеччини, а й жителям Свалявщини, Міжгірщини та всього Мукачівського району.

На капітальний ремонт лікарні з державного бюджету спрямували 7 млн грн, з місцевого бюджету виділили 234 тис. грн. Проєкт облаштування благоустрою вартістю понад 1 млн грн профінансовано державою.

Воловецька ЦРЛ – це одна з восьми опорних лікарень Закарпаття, у яких створюють нове сучасне приймальне відділення!

 

clipnews