Президент Литви Ґітанас Наусєда виступив українською мовою у Верховній Раді

По завершенню години запитань до Уряду, на пленарному засіданні 19 березня з трибуни виступив Президент Литви Ґітанас Наусєда.

Свій виступ перед народними депутатами розпочав українською мовою. Пролунало море оплесків високому гостю.

“Шановний голово Верховної Ради. Шановні депутати Верховної Ради, дорогі брати і сестри українці. Я прибув до вашої країни зі звісткою дружби і співпраці. Звертаюся до вас давньою і достойною мовою, яку було довго переслідувано і знищувано, однак не знищено”, – наголосив Президент Литви.

Про це йдеться у дописі народного депутата Михайла Лаби.

Ґітанас Наусєда зазначив, що Литва підтримує суверенітет та територіальну цілісність України та привітав ініціативу України про створення Кримської платформи.

 

 

Як відомо, на запрошення Президента Володимира Зеленського 18-19 березня 2021 року в Україні з офіційним візитом перебуває Президент Литви Гітанас Наусєда.

Глави держав зустрінуться у форматі віч-на-віч та проведуть чергове засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки.

За результатами засідання Ради відбудеться підписання низки двосторонніх документів.

Володимир Зеленський і Гітанас Наусєда візьмуть участь у роботі Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава», а також привітають учасників українсько-литовського економічного форуму «Економіка і пандемія: криза та нові можливості».

clipnews