Президент призначив Едгара Токаря головою Мукачівської райдержадміністрації

На Закарпатті призначено голову Мукачівської РДА. Новим очільником району став депутат Закарпатської обласної ради Едгар Володимирович Токар.

Про це йдеться у розпорядженнях Президента України від 29 березня 2021 року.

Довідково. Токар Едгар Володимирович народився 17 лютого 1987 року у місті Мукачево.

2002-2005 рр. – навчався у Вищому професійному училищі №3 міста Мукачево, де здобув повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника за професією обліковця (реєстрація бухгалтерських даних), оператора комп’ютерного набору

2005 – 2010 рр.  навчався у Київському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю – «Правознавство».

Із 18 років займався підприємницькою діяльністю. У 2019 році балотувався у народні депутати України у 69 виборчому окрузі з центром у місті Мукачево. Нині результати виборів оскаржує у суді.

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року обраний депутатом Закарпатської обласної ради 8-го скликання. Засновник та голова Громадської організації «Громадський рух «Сила правди».

Нагадаємо, що згідно з реформою децентралізації, яка в Україні розпочалася із 2014 року, на Закарпатті як і по всій Україні завершується процес реорганізації РДА.

Відтак, із 13-ти райдержадміністрацій у Закарпатській області утворюються – 6 РДА, відповідно до кількості новоутворених районів – Мукачівська, Берегівська, Ужгородська, Тячівська, Хустська та Рахівська.

Мукачівський район (з адміністративним центром у місті Мукачево) має у складі території Великолучківської сільської, Верхньокоропецької сільської, Воловецької селищної, Горондівської сільської, Жденіївської селищної, Івановецької сільської, Кольчинської селищної, Мукачівської міської, Неліпинської сільської, Нижньоворітської сільської, Полянської сільської, Свалявської міської, Чинадіївської селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України. Усі громади Мукачівського району підпорядковуються Мукачівській райдержадміністрації.

За даними сайту Децентралізаціячисельність населення району: 253562 осіб

Площа території району: 2080.4 км 2

Кількість територіальних громад: 13. Детальніше про громади тут.

 

 

За інформацією МукачевоРайон

clipnews