У поліції Закарпаття обговорили систему захисту від крадіжок з банкоматів та банківських установ

Очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник провів нараду з керівниками банківських установ області. Під час зустрічі присутні  удосконалили систему профілактичних спільних дій, які допоможуть мінімізувати кількість  крадіжок з банківських приміщень та банкоматів.

 

Сьогодні, 24 березня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася зустріч поліцейських із керівниками банківських установ регіону.

Очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник запевнив присутніх, що поліцейські готові максимально оперативно реагувати на спроби зловмисників посягати на фінансові вкладення краян. Мова йде про пошкодження банкоматів та крадіжки з банківських установ.

Щоб максимально убезечити приміщення фінансової установи поліцейські наголосили присутнім на вимогах, яких необхідно дотримуватися. Основні з правил – постійний контроль та перевірка приміщень в яких розташовані банкомати, обладнання їх датчиками руху, а також укладення договорів зі службами охорони, адже це дасть змогу поліцейським швидко відреагувати та припинити правопорушення.

На завершення зустрічі присутні домовилися про безперервну та тісну співпрацю, результатом якої стане якісний захист фінансових вкладень громадян від посягань зловмисників.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews