В селі Яблунівка на Хустщині з’явиться дошкільний навчальний заклад (відео)

У далекому 2001 році паводок наробив чимало біди у Закарпатті. Так і в с. Яблунівці Хустського району він зруйнував дитячий садок.

Саме село доволі велике, у ньому мешкає понад 5500 людей. Тут проживає чимало молодих сімей з дітками, які потребують дошкільного навчального закладу. Не один десяток років батьки, котрі мали можливість, возили дошкільнят у сусіднє село.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА М.Білецький повідомив:

Тому питання дитячого садка у селі, що активно розвивається, було напрочуд гострим. Прийняли рішення використати одну існуючу в населеному пункті будівлю, розділити її і використати у двох цілях. З одного боку тут розмістили сільський ФАП, з іншого – дошкільний навчальний заклад“.

Кілька років минуло від моменту розроблення проєктної документації до закінчення реконструкції об’єкту. Завершили його завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 10 млн грн.

У результаті проведених робіт зробили реконструкцію старої будівлі з утепленням, замінили дах, вікна, двері, покращили матеріально-побутові умови, додатково створили 50 місць у садочку, влаштували майданчик.

Тепер дітки зможуть навчатись, гратись і відпочивати з комфортом у своєму рідному селі.

 

clipnews