Закарпатська область увійде до пілотного соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

За ініціативи Президента Володимира Зеленського, вже цього року в Україні почнуть реалізовувати проєкт із популяризації спорту серед людей різних вікових груп.

Це – соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», який передбачатиме нові форми залучення різних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку (парки, сквери тощо).

З цього приводу в Києві відбулися дві наради за участі Вадима Гутцайта, Міністра молоді та спорту, його заступника Матвія Бідного, представників Офісу Президента та  директорів обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За дорученням голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, від Закарпаття узяла участь Олександра Керецман, в. о. директора Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

«Сьогодні важливо розвивати масовий спорт серед людей усіх вікових груп, зокрема й через створення так званих активних парків. У цьому нам сприятиме співпраця з територіальними громадами, де мають бути забезпечені умови для комфортних занять спортом на свіжому повітрі», – наголосила Олександра Керецман.

Реалізація соціального проєкту в регіонах “Активні парки – локації здорової України” покликаний збільшити кількість людей, які регулярно почнуть займатися спортом – топ тема, яку обговорювали в Києві.

clipnews