Закарпаття не відпускає зимова погода, поліція радить водіям враховувати дорожню ситуацію

Оскільки нашу область знову засніжило, співробітники поліції Закарпаття закликають жителів та гостей області з особливою пильністю керувати транспортними засобами та бути відповідальними учасниками дорожнього руху.

 

Сьогодні, 12 березня, у Закарпаття повернулася снігова погода. Напевно вже чимало громадян «перевзули» свої автомобілі на літні шини. Поліцейські особливо наголошують, що в такому випадку категорично не можна виїжджати на дороги краю.

Крім цього, водіям радять не поспішати на дорогах, толерантно ставитися до всіх учасників дорожнього руху. При вимушених подорожах, поліцейські застерігають на потребі з особливою увагою здійснювати всі маневри на дорогах та вибирати максимально безпечну швидкість.

Пішоходам за нинішніх обставин  варто користуватися світло-відбиваючими елементами на одязі та віддати перевагу яскравому вбранню, щоб за нинішніх погодних умов, бути більш помітними для водіїв.

Співробітники поліції Закарпаття в цей час в посиленому режимі несуть службу на автошляхах краю для того, щоб максимально контролювати ситуацію на дорогах. Також, в будь-яких складних для вас ситуаціях, ви можете звернутися по допомогу поліцейських зателефонувавши на лінію «102». Ми завжди готові прийти на допомогу!

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews