«Тарифна» комісія Закарпатської облради досліджувала походження втрат газу (відео)

У селі Онок Берегівського району відбулося виїзне засідання Тимчасової контрольної комісії (ТКК) Закарпатської обласної ради з вивчення  питань обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення області.

 

Комісія у складі депутатів Закарпатської обласної ради Петра Добромільського, Ярослава Шукаля, експерта з питань газу Володимира Міхаліна та представників громадськості відвідала газорозподільний пункт у Оноку для того, аби зафіксувати показники спожитого газу абонентами села на ГРП та зрівняти їх із показниками лічильників газокористувачів.

Таким чином можна буде вирахувати приблизні втрати газу у межах одного населеного пункту. Це, на думку членів комісії, дасть можливість отримати приблизну картину втрат газу по області, які, за інформацією АТ «Закарпатгаз», складають приблизно 48 мільйонів кубометрів у рік.

— Ми намагаємося з’ясувати, чи дійсно у нас у області є такі великі втрати, про які розповідають у АТ «Закарпатгаз», — прокоментував роботу ТКК Петро Добромільський. — А втрати по області зараз становлять близько 15%. Це — майже мільйон гривень, який лягає на плечі споживачів газу області.

Начальник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський розповів, що у Оноку є близько 690 абонентів, з яких газом користуються майже 650. Загалом відділення, яким він керує, обслуговує 32 тисячі споживачів газу на Виноградівщині та 25 тисяч — на Іршавщині.

З журналу фіксації втрат газу, який оглянули члени комісії у місті Виноградів, видно, що на території обслуговування Виноградівського відділення щодня фіксується по 8-11 випадків втрат газу. А з початку року це число сягнуло більше 20 тисяч випадків…

За місяць ТКК планує знову навідатися на ГРП у село Онок, повторити цю ж процедуру та порівняти отримані результати.

Прес-служба Закарпатської обласної ради

clipnews