В Ужгороді викрали лікаря: Підозра на перевертня в погонах Коноваленка (фото)

Викрадення людини в Ужгороді!

Сьогодні близько 19:00 на вулиці Володимирській кілька чоловіків викрали місцевого лікаря, який йшов вулицею. Його силоміць заштовхали до чорного позашляховика Toyota. Очевидці викликали поліцію вказавши номерні знаки описавши автомобіль. У місті було оголошено план-перехоплення. Автомобіль і викраденого чоловіка знайшли на околиці міста. На місці працює поліція.
Є підозра, що це справа рук перевертня в погонах Коноваленка.

“ЦЕ ЧЕРГОВИЙ ЗЛОЧИН БАНДИТА КОНОВАЛЕНКА.
За Який хабар на цей раз міліція і прокуратура закриють очі,- покаже час”, – написав про інцидент екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

 

Те, що викрадений лікар-реабілітолог Володимир С. під тиском замовників злочину відмовиться від усіх претензій та написання заяви до правоохоронних органів вже очевидно.

clipnews

1 thought on “В Ужгороді викрали лікаря: Підозра на перевертня в погонах Коноваленка (фото)”

  1. Олег Коноваленко (колишній УБОЗівець) насправді ні дня не служив у міліції, він її використовував для тиску на бізнес та “кришування”. На момент звільнення з міліції у 2014 році (запахло смаженим, боявся, що люструють з конфіскацією, вже мав автопарк на кілька мільйонів гривень і спортивний зал “Фанат”, де тренуються його бійці-вишибали. Ось і вся правда про цього “міліціонера-спортсмена-мецената”, а насправді бандита і душогуба, який входив у банду таких самих покидьків у погонах, як Антон Зелінський та Віктор Русин (він же Антибіотик). Тому цей викрадений лікар і буде мовчати, бо знає, чим може скінчитись його життєвий шлях.

Comments are closed.