Оголошено Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад- 2021 2.0

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами оголосила Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад – 2021 2.0.
Конкурс проводиться для громадських, благодійних, комунальних організацій і агенцій регіонального розвитку, які мають угоди або декларації партнерства з органом місцевого самоврядування, на території якого реалізуватиметься проєкт.
Пріоритети надаватимуться проєктам, що стосуються популяризації і збереження історико-культурної спадщини, популяризацію і збереження природної спадщини, розвитку спорту в гірських громадах, безпеці громад Карпатського регіону та подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.
Прийом конкурсних заявок стартував з 18 травня і триватиме до 18 червня 2021 року.
Проєкти мають бути реалізовані до 31 грудня 2021 року.
Для участі у конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті Асоціації та надіслати друкований варіант на адресу: Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008.
Подробиці та електронна форма реєстрації — https://ekarpaty.com/konkurs-initsiatyv-mistsevykh-karpatskykh-hromad-2021-2/?fbclid=IwAR0j_9qrNqsYRTg9GJMb_1f3uAe0YtYA5QF4e8DEmJYFqFsBXKlLwuPNq6E
clipnews