Довгоочікуваний капремонт дороги Синевир-Колочава-Буштино розпочато

На його проведення залучено 94 мільйони гривень. Про це інформує народний депутат України від округу №70 Михайло Лаба.

 

«Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир-Колочава-Буштино. Як ми і обіцяли жителям її буде відремонтовано. І це не просто чергова програма на папері, на жаль така сумна практика спостерігалась раніше. Здається ще не так давно ми з депутатом обласної ради Миколою Дербаком і колегами на профільних комісіях лише обговорювали необхідність реалізації цього проєкту і подавали пропозиції, а станом на червень 2021 року вже розпочались роботи зі сторони Колочави у напрямку Синевиру.

Тож щиро вітаю Миколу Дербака та жителів громади з початком цього важливого проєкту. Команді Президента вдалося залучити на виконання ремонту 94 мільйони гривень.

І це не останні хоч такі довгоочікувані, але приємні зміни для Закарпаття. Президент України Володимир Зеленський з командою вкотре підтверджують, що Закарпатська область є не околицею України, а її головними воротами у Європу.

З кожним кілометром відремонтованої дороги платники податків та держава оздоровлюють економіку та покращують інфраструктуру», – йдеться у дописі нардепа Лаби.

 

 

clipnews