В Ужгороді проведуть благодійний забіг для допомоги Павлику із Синевира

У неділю, 13 червня, в Ужгороді відбудеться благодйний забіг «Біжу за Павлика». Мета – зібрати кошти для допомоги хлопчику із Синевира Павлику Мотичці, який відчайдушно бореться із важкою недугою та терміново потребує коштів на лікування.

 

Організатори забігу – благодійна ініціатива «Твори добро, Бро!» – зазначають, що мають намір посильно допомогти родині хлопчика та щиро надіються на активну участь ужгородців, адже часу на збір коштів залишилось зовсім небагато.

«СМА і ліки від нього – найдорожчі ліки у світі, які коштують 2 мільйони доларів. Тому ми бажаємо спробувати ще раз, хочемо зібрати не менше, ніж минулого року. Оскільки це наш третій благодійний захід, аудиторія вже добре знайома з ініціативою «Твори добро, Бро!» і ми щиро запрошуємо усіх. Кожна гривня, кожен бажання допомогти, кожен учасник і його забіг – це маленькі краплинки, які разом сформують океан добра для допомоги нашому маленькому закарпатцю», – кажеТамара Готра.

Забіг від ініціативи «Твори добро, Бро!» не має якогось вікового обмеження: взяти участь може кожен охочий. Буде кілька дистанцій для дорослих т 10, 5 чи 2 кілометри. Крім того, буде дитячий забіг на 500 метрів. Для найменших учасників акції на площі Театральній працюватимуть аніматори, які будуть розважати діток. Цьогоріч у волонтерів у продажі також будуть футболки «Твори добро, Бро!», які користувалися великою популярністю серед ужгородців минулого забігу. На учасників також чекатимуть фудкорти, водичка, кава, а також розваги, – організатори кажуть, що це буде свято.

«Ця благодійна ініціатива працює і до самої дати проведення забігу, люди починають долучатися і відправляти кошти родині Павлика. Сподіваємось, що Ужгород знову проявить себе, як найдобріше місто, де багато небайдужих людей, які підтримують один одного і хочуть, щоби всі були здорові та щасливі», – зазначає Наталія Сентимрей.

 

clipnews