“Юліна” Батьківщина захищає старі, корумповані судові клани

Судова система безнадійно хвора. Відірвані від реальності судді отримують мільйони і займаються чим завгодно, тільки не чесним і справедливим правосуддям. Бо безкарність. Бо рулить кругова порука. На сторожі цього всього стоїть Вища Рада Правосуддя.
Роль ВРП важко переоцінити. Суддю піймали на хабарі? ВРП не дасть його образити. Суддя відмазує п’яних водіїв? ВРП за таке не звільнить. Суддям зменшили зарплати на час карантину? ВРП миттєво реагує, що так робити не можна. Суддя демонструє незалежну позицію, викриває своїх корумпованих колег? За таке від ВРП точно прилетить покарання. Тобто члени ВРП пильнують, щоб корумповані судді продовжували працювати, а чесні і незалежні були покарані.
Водночас знайте, що члени ВРП отримують за наш з вами рахунок близько 2 млн грн на рік. Результат їхньої “роботи” промовистий: тотальна недовіра громадян до судів, небажання інвесторів йти в Україну через корумпованість судової системи, відсутність справедливості в судах.
Будь-яка адекватна партія двома руками була б за те, щоб прогнила судова система залишилась в минулому. Тільки не Батьківщина Тимошенко. На радість судовій мафії. Під час розгляду закону про очищення ВРП у хід пішли всі можливі методи: затягування, саботаж, маніпуляції про втрату суверенітету.
Не дайте себе обманути. Нинішня Вища Рада Правосуддя повністю скомпрометована і немає жодного аргументу, щоб захищати упирів, які там засіли. Не вірте казочкам про втрату суверенітету. Про це ж розповідає ОПЗЖ. Про це ж пише Путін. І Батьківщина туди ж.
Не ведіться на маніпуляції Тимошенко і компанії. У них завдання одне: залишити все як є. Бо старі еліти інакше не виживуть. Бо корумпована судова система – їх кров і плоть. Реєстр зашкварів партії Тимошенко ведемо тут: https://www.serpom.org.ua/…/vseukrayinske-obyednannya…/
clipnews