Хто ще голосував проти очищення судів?

Хто ще голосував проти очищення судів? Про Батьківщину писали, про ОПЗЖ написали, про За Майбутнє написали, а зараз про партію, яка розповідає про європейські суди, але всупереч позиції європейців насправді не голосувала за очищення судової системи. Розкажемо виборцям трохи більше правди про Європейську Солідарність.
“Ви знищуєте Вищу кваліфкомісію суддів. Ви знищуєте Вищу раду правосуддя. Ви знищуєте залишки судової системи”, – кричав нардеп від ЄС Руслан Князевич. Цікаво, як можна знищити те, чого фактично вже немає?
Але не будемо голослівними. Що таке ВРП, яку так завзято захищає ЄвроСолідарність Порошенка? Це зборище упирів, які відповідальні за тотальну відсутність справедливості в судах. За відсутність правосуддя. За негідників в мантіях, які живуть у паралельній реальності. Лише за останній час члени ВРП, які за наш з вами рахунок заробляють по 2 млн грн на рік:
👩‍⚖ півтора роки відмовлялись звільняти одеського суддю Запорожана. Це той, який скоїв ДТП в нетверезому стані, а поліцейським, які його намагались затримати, заявив, що він “цар і бог”. Скаргу на відірваного від реальності суддю розглядали півтора роки. Весь цей час він отримував зарплату. Наприклад, в 2020 за наш з вами рахунок отримав 1,4 млн грн. По-європейськи, правда?
👩‍⚖ до останнього відмовлялись звільняти київського суддю Бабенка, якого патрульні піймали за їзду в нетверезому стані. Бабенко вийшов сухим з води, бо його відмазала суддя Смик з Печерського суду. Загалом за останні 2 роки Смик відмазала 280 водіїв, які п’яними сідали за кермо. Гадаєте, суддю Смик, яка заробляє за наш з вами рахунок 1,5 млн грн на рік, звільнили? Ні, ВРП обмежилась доганою. Уявляєте таке в якійсь з європейських країн?
👩‍⚖ пожаліли суддю Садгірського суду Чернівців Андрія Тріску, який двічі потрапляв у руки поліцейських з ознаками сп’яніння. А от ВРП вирішила, що порушення не таке вже й суттєве, тому суддю, який заробляє 1 млн грн на рік, не варто звільняти. У підсумку його лише тимчасово відсторонили та направили повчитись у школу суддів. Гадаєте, це змусить суддю позбутись поганої звички?
👩‍⚖ покривали інших суддів, які пачками відмазують п‘яних водіїв. Які не забирають права, а віддають порушників на поруки трудових колективів. Щоб потім ті знову напивались і сідали за кермо та створювали загрозу для громадян. Наприклад, суддя Дарницького суду Андрій Скуба за два останні роки звільнив від покарання 20 п’яних водіїв. Замість звільнення, суддю, який заробляє за наш з вами рахунок 1,1 млн грн на рік, покарали… попередженням. В Євросоюзі його б вже давно звільнили з ганьбою.
👩‍⚖ не побачили порушень у діях судді з Чортківського суду Тернопільської області Василя Парфенюка. Той закрив справу щодо водія, який п’яним збив жінку. Її просто розірвало на шматки, а драгер показав дев’ятиразове перевищення алкоголю. А що, нехай заробляє 1,2 млн грн на рік і відмазує вбивць, так?
👩‍⚖ відправили в почесну відставку з усіма виплатами суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренко. Він за 30 тисяч грн пообіцяв вплинути на інших суддів, аби ті не притягували до відповідальності водія, який керував напідпитку. ВРП задовольнила його заяву про відставку, хоча могла спокійно звільнити за істотний проступок. Так, Антикорсуд його засудив, але завдяки рішенню ВРП Пономаренко отримав майже 870 тисяч гривень з наших податків. Не уявляємо таке скотство в Європі.
А ще маєте знати, що члени ВРП ОДНОГОЛОСНО відмазували одіозного суддю Вовка та його зграю. ВРП навіть не відсторонила цих псевдосуддів від роботи на час розслідування кримінальної справи. Судять собі далі, наче нічого не трапилось. Бо у ВРП за своїх горою. Як думаєте, як швидко Вовк і ко вилетіли на смітник історії, якби судили в умовній Іспанії?
Ще раніше члени ВРП у парі з ВККС залишили на посадах практично всіх суддів Майдану. Суддів, які переслідували, знущались над протестувальниками, кидали майданівців в СІЗО. Бо то свої судді, так? Тобто, ЄвроСолідарність така ВРП влаштовує? Не треба міжнародників, щоб почистили той гадюшник?
Чесно, ми не розуміємо як після всього цього трешу можна захищати ВРП. Як після цього можна кричати про знищення судової системи. Чим швидше розженуть ВРП, яка покриває упирів в мантіях, тим краще. Тим менше п’яниць зможуть безкарно сідати за кермо і наражати на небезпеку громадян України. Але, як бачимо, ЄвроСолідарність, як і Батьківщина з ОПЗЖ, стала на бік ВРП.
❗ Перелік всіх зашкварів партії Порошенка тут: https://www.serpom.org.ua/faction/yevropejska-solidarnist/. Серед свіжого: не без допомоги ЄС в парламенті провалили прогресивний екологічний закон, який змушував олігархів суттєво знизити викиди на їхніх заводах. Щоб контроль за викидами був на європейському рівні. ЄвроСолідарність на словах за все європейське. Але слова вкотре розійшлись з ділом. На радість Ахметову і ко.
clipnews