На Ужгородщині на місці можливого цвинтаря з`явиться спеціальна територія для собак?

Подав депутатське звернення, щодо облаштування платного тренувально-вигульного парку для собак на території Оноківської ОТГ поблизу м.Ужгород Білень Ярослав.

 

Розповім трохи детальніше, кого цікавить: Звернув увагу, що дуже багато власників домашніх улюбленців кожного вечора вигулюють своїх собак містом чи нашою громадою. Але сам безпосередньо відчув проблематику вигулу собаки. Адже, на жаль в нас немає спеціально відведеного місця, де можна було б спокійно без повідка вигуляти чи дресерувати собаку, не переживаючи, що вона випадково налякає інших людей, чи потрапить під авто, або взагалі втече. Кінологи теж тренуючи собак, відповідають за них, та переживають, щоб з собаками нічого не трапилось.

Тому, знайшов земельну ділянку, яка скоріш за все відведена для майбутнього кладовища, але наразі стоїть незадіяна. Вона розташована на початку села Оноківці, та є легкодоступною для мешканців мікрорайону Доманинці та м.Ужгород у напрямку вул.Корятовича – вул.Тімірязєва – м-р.Підлипники (Кілікія) -вул.Волошина. Тому подав депутатське звернення, щодо облаштування тренувально-вигульного парку для собак на базі комунальної власності Оноківської сільської ради.

Звісно, щоб повернути кошти до бюджету та утримувати парк у порядку, завжди прибраним і покошеним, планується встановити символічну плату, разовий, щомісячний чи річний (абонемент), термін якого буде затверджений сільською радою, та оформлений безпосередньо на власника та його домашнього улюбленця. А перевірятимуться такі абонементи муніципальною інспекцію Оноківської ОТГ, – йдеться в дописі.

clipnews