На Закарпатті розпочалось масштабне відзначення Дня Незалежності України: благодійна акція та насичена святкова програма (фото)

22 серпня, у Невицькому замку біля села Кам’яниця Ужгородського району, що на Закарпатті, відбулися урочистості до Дня Незалежності України. У рамках святкування провели благодійну акцію, на якій збирали кошти для хворого хлопчика Павлика Мотички.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Свято розпочалось з гімну України у виконанні Закарпатського народного хору під керівництвом Наталії Петій-Потапчук. Після чого учасники заходу розтягнули великий прапор України та запустили у небо повітряні кульки синього та жовтого кольорів.

 

Заслужена артистка України Мар’яна Сухолова виконала кілька українських пісень. До урочистостей також долучилася хореографічна школа “Джерельце Карпат” Середнянської селищної ради.

Депутат Верховної Ради Михайло Лаба розповів про важливість святкування Дня Незалежності:

“Я від першого року незалежності беру участь в урочистостях. Це свято кожного громадянина. Потрібно зрозуміти, що основа держави починається з сім’ї, вулиці, міста. Для кожного українця мають бути важливими такі свята: День Конституції, День Державного Прапора, День Гімну України, День Незалежності України. Це все наразі пропагує наш президент Володимир Зеленський. Людина – суспільство – держава, а потім всі інші речі, які гарантують безпеку. Наразі наша молода країна перебуває у розквіті сил. За 30 років ми вже багато чого зробили. І ще багато чого зробимо. Українці – потужна нація!”.

 

Крім того, нардеп додав, що локацію свята обрали відповідно до президентської програми, яка покликана підтримувати та захищати культурну спадщину України.

На святкуванні відбулась і благодійна акція. На ній збирали кошти для маленького закарпатця Павлика Мотички. У нього виявили спіральну м’язову атрофію.

Аби врятувати хлопчика, кожен небайдужий міг придбати у волонтерів браслет зеленого кольору.

 

“Разом з командою партії “Слуга Народу” на Закарпатті та за дорученням народного депутата, заступника голови фракції цієї партії  Миколи Тищенка, нардепів  Ігоря Кривошеєва, Анатолія Костюка та Андрія Жупанина  поєднали святкування Дня Незалежності з благодійною акцією.  Оскільки хочемо врятувати життя маленького закарпатця. Усі ми викупили рівну частину  роздрукованих браслетів. Ці кошти віддасть сім’ї хлопчика депутат Ярослав Феєр”, – підкреслив  нардеп Михайло Лаба.

 

На завершення учасники свята створили живий ланцюг у формі цифри 30. Який символізував 30-ту річницю з Дня Незалежності.

На святі також були присутні депутати обласної і місцевих рад та помічник нардепа Миколи Тищенка Дмитро Богдан.

 

За інформацією:  Оперативна Україна інфо

 

clipnews