Перший міжвідомчий кубок Закарпаття зі стронгмену поєднає спорт і благодійність

11 вересня в Ужгороді пройде Кубок зі стронгмену між відомствами Закарпатської області. Змагання покликані згуртувати якомога більшу кількість людей та підтримати маленького земляка Павлика Мотичко, у якого недуга СМА. Це перша в області спортивна подія, у якій змагатимуться найсильніші чоловіки силових структур та державних установ зі всієї Закарпатської області. За першість у Кубку боротимуться в 4-х видах силових вправ:

1. Залізні валізи (прогулянка фермера)2. Логліфт3. Скат (кантування покришки)4. Куля.

Запланована кількість команд-учасників — від 10-ти (у кожній команді по 2 учасники + 1 запас).Запрошені команди: ГУНП УСБУ УДСНС Управління патрульної поліції ГУ ДФС Закарпатське УВП №9 Закарпатська митниці Чопський прикордонний загін Мукачівський прикордонний загін Управління Держспецзв’язку Апеляційний суд В/Ч 3002 Судова охорони НДЕКЦ Управління поліції охорони.

Усі учасники та гості змагання побачать яскраве спортивне дійство та зможуть долучитися до збору коштів для лікування Павлика Мотичка. Також кожен бажаючий зможе спробувати себе у ролі стронгмена та виконати вправи, які виконуватимуть учасники змагань.

11 вересня, 2021р., 12:00, м. Ужгород, площа Театральна. Контактна особа — Ернест Завадський, 0669634177.

clipnews