Громади можуть подати заявки для участі у проєкті «Інтернет-субвенція»

В Україні стартував додатковий етап подання заявок на отримання інтернет-субвенції.

До 10 вересня територіальні громади мають можливість подати заявки для участі у проєкті, що передбачає підключення сіл до швидкісного інтернету.

«Громади, які не встигли податися весною або ж мали заявки з помилками, можуть зробити це заново. Вони будуть профінансовані за рахунок нерозподіленого бюджету (16,2 млн грн) та можливих залишків коштів», – зауважив Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації.

Завдяки амбітній ініціативі вже цього року більше 3 тисяч українських сіл буде вперше підключено до оптичного інтернету, тобто понад мільйон українців уперше зможуть отримати доступ до швидкісного інтернету.

Йдеться про забезпечення інтернетом більше 6 тисяч соціальних об’єктів, про рівний доступ, і про можливості для кожного.

Очільник профільного міністерства наголосив, що в разі успішно проведених тендерів у межах проєкту і розбудови мережі коштом субвенції загальний відсоток покриття населення в селах виросте на 10%.

«Для розбудови мережі оптичного інтернету 670 територіальних громад отримали понад 483 млн гривень. Наразі вже 556 громад оголосили тендери, а 175 – завершили проведення закупівель. Провайдери активно будують мережі для під’єднання сіл», – додав Михайло Федоров.

Відстежувати всі тендери та детальну інформацію про кожну закупівлю можна цілком прозоро за допомогою онлайн-дашборду.

Подати заявку на участь у Дії → https://bit.ly/3i4X5Gb.

Відеоінструкція тут → https://bit.ly/3oShuzl.

clipnews