Правоохоронці “провалили” спробу групи нелегалів перетнути українсько-словацький кордон

Учора ввечері прикордонники Чопського загону спільно з колегами з міграційної поліції ГУПН у Закарпатській області затримали групу іноземців, які мали намір незаконним шляхом перетнути українсько-словацький кордон.
Інформацію про перебування поблизу кордону зі Словаччиною групи незаконних мігрантів прикордонникам надали співробітники відділу міграційної поліції ГУНП у Закарпатській області. З метою реалізації оперативної інформації, у район можливого порушення кордону одразу вислали групу реагування. Ділянку  також посилили додатковими нарядами. 
У ході пошукових заходів прикордонний наряд відділу «Новоселиця» разом зі співробітниками оперативно-розшукового підрозділу виявили на околиці населеного пункту Дубриничі Ужгородського району восьмеро осіб азійської зовнішності. Жоден з іноземців не мав при собі документів, які б посвідчили його особу та законність перебування на території України. Усі назвалися громадянами Пакистану.
Затриманих доправили у райвідділ поліції. Правоохоронцям належить встановити особи затриманих, після чого їхні справи буде передано до суду. У діях іноземців вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
clipnews