Катаклізми “політичної” осені на Закарпатті торкнулися і Холмківської сільради

Осінь на Закарпатті відзначилась не лише зміною погодних умов, але й політичними коливаннями.

Чого вартий “владний переворот” у стінах Закарпатської обласної ради та  відставка її очільника – київського генерала Петрова.

Однак на цьому “політична осінь” не закінчується. Слідом за обласною радою розкол у владній “більшості” можливий і у Холмківській територіальній громаді. Про це нам стало відомо з джерел у депутатському корпусі. Незважаючи на численні заяви очільників, що Холмківська громада має стати прикладом відкритості, доступності та якості надання послуг населенню, значного прогресу в цьому напрямку не трапилось.

Серед причин розколу:

• проекти рішень обговорюються в “кабінетах” – не те, що громадськість, навіть депутати просто ставляться перед фактом у день голосування;

• кадрові призначення відбуваються без консультацій, з цим пов’язане нецільове використання коштів громади; • спроби вибудови повністю лояльного до керівництва депутатського корпусу та “амбітність” окремих провладних депутатів.

Коротка оцінка ситуації в сільраді: “Дістало!”. Чим загрожує розкол “більшості” у депутатському корпусі, чи вдасться направити роботу депутатів та керівництва громади покаже час. Думками про рівень політичного градусу та подальші вектори роботи Холмківської сільради читайте у наступних публікаціях.

Борис Данильченко.

clipnews