Прогулянка з нардепом: парламентар Михайло Лаба організував екскурсію Верховною Радою для школярів Закарпаття (фото)

Окрім приміщення парламенту діти відвідали музей Чорнобиль, Кабінет Міністрів та багато іншого.

Народний депутат Верховної Ради України Михайло Лаба разом з обласним осередком політичної партії “Слуга народу” організував безкоштовну екскурсію в Київ для дітей Закарпаття.

Школярі мали змогу відвідати національний музей «Чорнобиль», прогулятися провулком Хорива, вулицею Петра Сагайдачного, Володимирським узвозом до Верховної Ради України.

У приміщенні Верховної Ради дітей чекала оглядова екскурсія та зустріч з народним обранцем, а також відвідування освітнього центру при Верховній раді України, аби учні краще розібрались у роботі й структурі парламенту – головного законодавчого органу України.

Також юні закарпатці відвідали Маріїнський парк та палац, Кабінет Міністрів України.

На дітей чекала ще прогулянка по вулиці Банковій до Офісу Президента та будинку Городецького (з Химерами). На закінчення екскурсії діти відвідали пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз.

 

Михайло Лаба на своїй сторінці в Фейсбук зазначив:

Привіт з Верховної Ради України! Народний депутат Михайло Лаба у ролі екскурсовода для учнівської молоді Закарпаття. Хтозна, можливо серед присутніх учнів є майбутні депутати рад або вищого керівництва держави. Водночас ми, як представники влади, маємо забезпечити можливість гідної освіти та роботи для молоді в Україні. І ми над цим працюємо.

 

clipnews