Проведено термінове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди на Міжгірщині

У результаті погіршення погодних умов та значних опадів у Закарпатській області відбулося різке підвищення рівня води в річках.

«В окремих населених пунктах через паводок фіксуємо затоплення ділянок автошляхів.

Внаслідок підняття паводкових вод та поверхневого стоку було підтоплено понад 120 дворогосподарств та 7 житлових будинків.

Уночі в результаті зсуву ґрунту та переливу води через дорогу Р-21 Долина – Хуст біля с. Нижній Бистрий поблизу дамби ГЕС повністю перекрили рух», – зауважив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

За його словами, фіксують локальні підтоплення дворогосподарств у смт Міжгір’я, cелах Лозянське та Майдан.

Для оперативного реагування та ліквідації наслідків негоди голова Закарпатської ОДА Віктор Микита та народний депутат України округу № 70 Михайло Лаба прибули на місце виконання робіт на Міжгірщину, де провели термінове засідання оперативного штабу району за участі представників ГУ ДСНС України та ГУ НП у Закарпатській області, голів РДА та територіальних громад.

«Усім відповідним службам і підрозділам надано доручення щодо залучення необхідних сил та засобів для ліквідації наслідків негоди.

Зараз на місці вже працює дорожня техніка підприємств, які обслуговують та утримують дороги, інженерна техніка ДСНС і спецтранспорт громад», – додав Віктор Микита.

Для відновлення руху та розчищення селевого наносу на автодорозі залучили техніку компанії ТОВ «ПБС», яка забезпечила проїзд та ліквідацію завалу.

3 метою забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення та інших об’єктів економіки, своєчасного попередження можливих надзвичайних ситуацій та реагування на них в умовах ускладнення гідрометеорологічної ситуації в області вживають усіх необхідних превентивних заходів.

 

clipnews