Ужгород збирає гуманітарну допомогу: відкрито додатковий гуманітарний пункт в мікрорайоні «Доманинці»

УЖГОРОД ЗБИРАЄ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ: ВІДКРИТО ДОДАТКОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ПУНКТ В МІКРОРАЙОНІ «ДОМАНИНЦІ»

Україна об’єдналась у допомозі своїм військовим та громадян, що потрапили під обстріл російських окупантів. По всій території формуються штаби гуманітарної допомоги. Не виключення і Ужгород, для зручності волонтерів в обласному центрі відкрито кілька центрів для збору і направлення допомоги. Для зручності жителів мікрорайону «Доманинці» бізнесмен Крістіан Телчак віддав під гуманітарний штаб відвів приміщення свого підприємства (Ужгород, вул. Оноківська, 72 колишній «Тандир»).
«Ми відправлятимемо свою продукцію, також збираємо все, що потребують біженці, але у першу чергу допомога направлятиметься у постраждалі населені пункти України. Закликаю представників бізнесу та всіх жителів долучатись до гуманітарної місії. У жаху війни опинились наші люди і вони мають відчувати підтримку», – зазначає Крістіан.
ЩО ПОТРІБНО:
• Засоби гігієни
• Автономні примуси (автономні, для приготування їжі у польових умовах)
• Одноразовий посуд (насамперед стаканчики)
• цукор та спеції (порційні)
• Напої (вода, чай, кава)
• Є ВЕЛИКА ПОТРЕБА У КАРЕМАТАХ ТА СПАЛЬНИХ МІШКАХ!

ДО УВАГИ УЖГОРОДЦІВ: Також допомоги потребують жінки з дітьми на кордоні зі Словаччиною. Їжу, напої, одноразовий посуд, вологі серветки та іншу допомогу привозьте своїм автотранспортом прямо на кордон. Біля пункту пропуску розгортають польову кухню, встановлюють біотуалети, працюватиме стаціонарний медичний пункт.
«Війна – абсолютно нова, драматична реальність для всіх нас. Але ми сильні разом – військовий, медик волонтер, депутат, підприємець, кожен із нас повинен зробити все від себе залежне. Приносьте перелічені речі в гуманітарний штаб за адресою Оноківська, 72. Ми на рідній землі, з нами Правда і Перемога!», – наголосив депутат від округу №1 Ігор Чорній.
Для зручності ужгородців ПЕРЕДАТИ СПАЛЬНІ МІШКИ ТА КАРЕМАТИ ДЛЯ КИЄВА можна сьогодні з 12:00 до 16:00 у фойє ректорату УжНУ (Ужгород, пл.Народна, 3) Відповідальна особа: Катерина 0955809336
Також є центри прийому гуманітарної допомоги в “Совиному гнізді” та в школах №№ 2, 6, 7, 8, 19, НВК “Гармонія”.
Нагадуємо номери телефонів координаційного центру Ужгородської міської ради (0312)42-80-29, (0312)42-80-30. Працює ЦІЛОДОБОВО.

clipnews