В Закарпатській області триває набір до територіальної оборони

На території Закарпатської області та у всій Україні введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. До територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки прибуває велика кількість патріотів – добровольців, і ми гордимося нашими громадянами.

Однак через такий наплив маємо ситуацію з утворенням черг на прийомі громадян до лав ЗСУ, що може викликати негативні настрої з боку деяких громадян та поширення інформації про те, що ТЦК та СП відмовляється приймати на військову службу.

Комплектування підрозділів територіальної оборони та бойових частин здійснюється в плановому порядку та за визначеною черговістю. Процедура прийому максимально спрощена, однак вона все ж є. У першу чергу приймаються особи, які направляються безпосередньо до бойових частин, – майже цілодобово, без будь-яких перерв!

На базі ТЦК та СП розгорнуті локації для очікування з обігрівом та місцями для відпочинку, в наявності місце для перегляду новин.

З метою організованого проведення заходів просимо патріотів Закарпаття з порозумінням поставитися до черг, які наразі є.

При прибутті до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки просимо з собою мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та військово-обліковий документ за наявності.

Інформація про усіх добровольців збирається та узагальнюється в ТЦК та СП. Кожному громадянину буде визначено дату та час повторного прибуття та відправки до тих чи інших підрозділів ЗСУ.

Ми чекаємо на кожного з вас!

Слава Україні! Разом до перемоги!

Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

clipnews