Допомагаємо снайперам ЗСУ – російський окупант щомиті має відчувати страх смерті

«Нас тут нет, ИхТамНет» для руських окупантів набувають нового сенсу – у зону бойових дій відправлено маскувальні костюми снайпера, тож стрільці 128 закарпатської бригади влучним пострілом підтвердять – «іх там більше нєт».

«Була потреба у маскувальних «кікіморах» для наших військових. Завдяки нашим землякам вдалось знайти та закупити їх за кордоном, і таким чином допомогти професіоналам ЗСУ», – розповідає закарпатець Михайло Пекар.

Михайло Лаба: «російські скажені хижаки думали, що Україна стане легкою здобиччю, проте обламали зуби. На жаль, це нам дається дорогою ціною. Зруйновані громади, мільйони біженців, тисячі людських жертв. За всі воєнні злочини вони нестимуть відповідальність, а наші снайпери у «кікіморах» пришвидшать цей процес для деяких російських загарбників».

Волонтер, помічник нардепа Роман Зайдел додає: «Нехай ворог відчуває неспокій щомиті, відчуває що він на прицілі, при цьому нашого військового у даному маскувальному костюмі берегтиме сама природа України. Дякую всім, хто підтримав дану ініціативу і долучився до фінансової та логістичної допомоги, особливо Скубенич М.М. та ГО «Спілка учасників АТО Перечинщини».

Війна – це завжди жертви і горе, це стрес для світової економіки та інших галузей. Варто розуміти, що нам протистоїть ворог переважаючий кількісно, який планував вбити Президента України та захопити нашу державу за три дні. Вже два місяці наші військові дають відсіч ординській навалі на передовій, влада об’єднала усю міжнародну спільноту на дипломатичному рівні, ми працюємо і допомагаємо Україні з тилу. Тримаємо стрій. І кожен на своєму місці продовжує робити все для наближення перемоги України. З нами правда і сила рідної землі!

 

clipnews