На Закарпатті планують збудувати термінал для перевантаження бензину та дизпалива

Хід підготовчих робіт та будівництва в області нового терміналу для перевантаження нафтопродуктів із Європейського Союзу — головна тема наради заступника голови Закарпатської ОВА Василя Іванча з бізнесом.

«У сьогоднішніх умовах важливо забезпечувати населення та економіку пальним. Один із варіантів — збільшення його імпорту з країн ЄС залізничним транспортом. Тому зараз маємо зосередитися на оптимізації процесу перевезення та забезпеченні відповідними терміналами», — наголосив Василь Іванчо.

За його словами, в області в цій сфері десятиліттями працює компанія, в якої зараз на меті — релокація своїх потужностей з іншого регіону та початок нового проєкту.

Підприємство найближчими місяцями побудує новий термінал, який дозволить перевантажувати бензин та дизпаливо. Ділянку воно придбало завчасно, тепер потрібно оперативно отримати усі дозвільні документи, аби розпочати роботи.

«Маємо тісний контакт із підприємством, разом рухаємося в одному напрямку.

Ми готові допомагати як місцевому, так і релокованому бізнесу. Все це дозволить створити нові робочі місця та збільшити економічний потенціал області», — підкреслив Василь Іванчо.

До обговорення долучилися керівники відповідних підрозділів ОВА, представники ПрАТ «Закарпатобленерго», Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», місцевого самоврядування.

clipnews